BNY Mellon Kripto Alanında Gaza Bastı Ve Hızlandı

BNY Mellon Kripto Alanında Gaza Bastı Ve Hızlandı
BNY Mellon Kripto Alanında Gaza Bastı Ve Hızlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BNY Mellon Kripto Alanında Gaza Bastı Ve Hızlandı; BNY Mellon Ceousunun yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte geçen günler içerisinde bankalar tarafından kurumsal odaklı olan bir kripto hizmetlerine başlanacağı belirtilmişti. Bu alanda ise birden bire olan bir şekilde ciddi bir hızlanma başladı. Bu konunun ise tam anlamı ile müşteri talepleri olduğunu ve müşterilerin bu şekilde bir hizmet almak istedikleri açıklanmıştı.

Bu bağlamda ise Amerika‘nın hem en eski hem ede en kazanlı olarak hizmet sağlayan bankası olan BNY Mellon bankası 11 ekim tarihi itibari ile de kurumsal olan müşterilere doğrudan Ethereum ve Bitcoin saklama hizmetlerini piyasa üzerinde açtığını ve bunu resmi bir şekilde sağlama konusunda hizmet verene en büyük ilk banka olarak adını duyurdu.

Aynı zamanda bu alanda 17 ekim itibari ile de yeni bir anket ve konferans görüşmesi dikkatleri çekti. Yapılan anketlere göre de büyük ve ciddi bir kurumsallık varlık yöneticileri üzerinden varlık sahiplerine fon desteği sağlanacak. Öyle ki gelecek dönemlerde ise varlık türlerine yatırım yapma ile ilgili gerekli çalışmalar sağlanacak.

BNY Mellon Hız Kesmiyor

Amerika’da hizmet veren BNY Mellon ülkenin en köklü olan bankası olarak bu alanda hız kesmeyeceğini ve artışların meydana geleceğini de belirtmişti. Bu alanda sürekli olarak talep olduğunu ve alan ile ilgili bir yenilenme meydana gelerek ciddi bir büyüme sağlayacağını belirtti.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!