Binance’den Elon Musk’a Destek Geliyor

Binance’den Elon Musk’a Destek Geliyor
Binance’den Elon Musk’a Destek Geliyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance yatırım şirketi Elon Musk’ın 44 milyar dolarlık olan Twitter satın alma anlaşması ile ilgili olarak desteklerini sürdüreceğini belirtti. Aynı zamanda Elon Musk sosyal medya platformlarının satın alınması için ilk süreç itibari le destek sağladığını belirtirken daha önce 800 milyon dolar fon desteği sağlamayı da teklif etmişti. Elon Musk’un bu teklif ardından Twitterı satın alması ile birlikte ise desteklerinin devam ettiğini ve konuda süreç boyu destek esirgemeyeceğini bildirdi. Her zaman yaptığı açıklamalar ile bu konuda fikrinde en ufak bir değişiklik olmadığını belirtti. Binance temsilcisi ise yapmış olduğu son açıklamalarda desteklerimizi sunaya hala çok kararlıyız. Paylaşılması gereken herhangi bir yeni konu yok diyerek yapmış olduğu tekliflerin hala arkasında olduğunu vurguladı .

Binance Ve Elon Musk Arasında Sürekli Destek

Elon Musk kesin ve net bir dönüş yaparak başlatılmış olan satış anlaşmalarına devam ettiğini ve bu konu üzerinde hazır bir şekilde beklediğini belirtti. Anlaşma söz konusu olduğunda ise Elon Musk hisseler ile hisse başı anlaşılan fiyat olarak 54,20 doların ödemesini yaparak, toplam olan 44 milyar dolar satın alma işlemini tamamlamış olacak. Binance her zaman konu hakkında Elon Musk!ı son derece desteklemişti .Bu konuda ise sürekli olarak desteklerin sağlandığını ve destek tekliflerinin ise her zaman geçerli olduğunu belirtti. Bu bağlamda ise Binance ve Elon Musk arasında sürekli olarak destek sağlandı gözlemlendi ve kesinleşti.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!