Bitcoin Borsası Olan Bitmex İşlemleri Askıya Aldı!

Bitcoin Borsası Olan Bitmex İşlemleri Askıya Aldı
Bitcoin Borsası Olan Bitmex İşlemleri Askıya Aldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Borsası Olan Bitmex İşlemleri Askıya Aldı; Dev Bitcoin borsası olan Bitmex ani bir hamle ve düzeltmeler ile birlikte platform üzerinde meydana gelen işlemleri askıya aldı. Bitmex yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarda ise işlemlerin açılmasına dair herhangi bir süre belirtilmedi. Ancak durum üzerine ciddi bir çalışma sağladıklarını ve yeniden daha iyi bir alt yapı ile dönüş yapacaklarını belirttiler. Aynı zamanda bu esnada ise müşteriler için gerekli olan fonlarında güvende olduğunu ve korunduklarını açıkladılar. Yapılan açıklama ise genel olarak şu şekilde;

Platform üzerinde olan işlemleri teknik arızalar nedeni ile geçici olarak askıya alınmış olup konu ile alakalı olan düzeltmeler en güvenli şekilde yapılmaktadır. Buna ek olarak gerek para yatırma gerek ise para çekme işlemleri de güvenli bir şekilde korunacak ve işlenecektir. Olarak bir açıklama sağlandı. Bu açıklamalara ek olarak müşterilerden özür dilenerek aynı zamanda ise yaşanan problemlerinin tamamının çözüme kavuşacağı da vurgulandı.

Bitcoin Borsası İçin Bilgi Verildi!

Bitmex ilerleyen saatler de gerekli olan bilgilerin tamamının kısa sürede müşterilerine sundu. Konu ile alakalı olarak müşterilerinin tedirgin olmasına gerek olmadığını ve konu ile ilgili de hızlı bir çözüm odaklı yaklaşım sergilenmesi de gözlerden kaçmadı. Ancak bazı müşteriler tarafından da bu durumunun müşteri kaybetmeye doğru gittiği gözlemleniyor. Bu şekilde bir aksaklık meydana gelmesi ardından bazı kullanıcılar da Twitter üzerinden piyasa payında düşüş olacağı hakkında konuşma sağladı.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!