Bitcoin Kritik Eşik Üzerine Çıktı!

Bitcoin Kritik Eşik Üzerine Çıktı
Bitcoin Kritik Eşik Üzerine Çıktı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Kritik Eşik Üzerine Çıktı; Kripto paraların öncüsü ve lideri konumunda Bitcoin piyasasında ciddi bir hareketlenme ile birlikte yükseliş meydana geldi. Aynı zamanda ise ABD tarafından gelen veriler ile birlikte resesyon koruların tetiklenmesi aynı zamanda ise Fed tarafından meydana gelen agresif bir yaklaşma olması da bu durumun en büyük etkileri olarak karşımıza çıkıyor. Bu konu üzerinde oluşan gelişmelerin ardından bitcoin kritik eğişi olan 20 bin doların üzerinde işlem görmeye başladı.

Bitcoin artışı ile birlikte de ciddi bir yoğunluk ve hareketlenmeler medyan geldi. Öyle ki faiz arttırımlarına ek olarak bu konunun hız kesmesi beklentileri gözetlenerek yükseliş meydana gelmeye devam edecek gibi duruyor.

Buna ek olarak meydana gelen ABD üzerinde konut fiyatlarının artışlarında yavaşlama söz konusu olması da tüketiciler tarafından güvende düşüş meydana geldiğini gösterdi. Bu bağlamda ise Fed tarafından yapılmış olan arttırımlar ile birlikte resesyon üzerinde oluşacak korkularda bu durumların haklı çıkmasına işaret etti.

Kripto Paralar Kritik Veriler İle Tetiklendi!

Fed tarafından meydana gelen artışlar ile birlikte ilk etkilenen konu kripto paralar oldu. Kripto paraların yükselmesi ile birlikte de bu durum daha güçlü bir hale geldi. Bu bağlamda ise yeni yapılan açıklamalar da ABD ekonomisi üzerinde bir zayıflama meydana geleceğini kanıtlar durumda. Bu bağlamda ise dolar üzerinde meydana gelen düşüşler ise kripto para değerlerini direkt olarak etkiledi.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!