Cardano Piyasa Değeri

Cardano Piyasa Değeri
Cardano Piyasa Değeri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano piyasa değeri güncel alım ve satım işlemleri için değerlidir. Güncel piyasa değerini bilerek işlemleriniz için genel bir tablo oluşturabilirsiniz.

Cardano Piyasa Değeri

Cardano piyasa değeri piyasaya sürüldüğü günden bu yana sürekli artış gösteriyor. Son yıllarda değerine baktığımızda 100 milyar doların çok daha fazla üzerinde değeri bulunmaktadır.

Piyasa değerini net bir şekilde hesaplamak isterseniz mevcut jetonların sayısının güncel fiyatına çarparak bulabilirsiniz. Şu an piyasada ortalama 34 milyar madeni parası bulunmaktadır.

Fiyat dalgalanmaları piyasa içinde çok fazla yaşanıyor. Piyasa değeri de buna bağlı olarak zaman zaman yükselirken zaman zaman düşer. Fiyatı ortalama olarak 50 sent ile 4 dolar gibi bir aralıktadır.

Cardano Piyasa Değeri Arzı

Cardano piyasa değeri yapılan hamle ile bugün olmasa da bir gün çok değerlenecek. Bugün ilk 10 kripto para birimlerinden biri olurken alt yapısını sağlamlaştırma çalışmaları halen devam etmektedir. 2022 yılı ADA için farklı bir yıldır. Çünkü Cardano enflasyon karşısında güç kazanmaya devam eden birimlerden biridir. Cardano’da Bitcoin gibi kripto varlığını belirli bir seviyede sınırlandırıyor. Mevcut 34 milyar jeton arken bu rakam 45 milyar ile sınırlandırılmıştır.

Şu an piyasasının %75’ini kullanan kripto para olumsuz piyasa koşulları nedeniyle kendisine bir sınır belirledi. Ayı piyasası içinde değerini korumak için benzer hamleler geliştirmesi beklenmektedir. Cardano da Bitcoin modelini uygulama başladı.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!