Cumhurbaşkanı Erdoğan Üzerinde Gençlere Kripto Uyarı Geldi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Üzerinde Gençlere Kripto Uyarı Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Üzerinde Gençlere Kripto Uyarı Geldi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan Üzerinde Gençlere Kripto Uyarı Geldi; Blokzincir İstanbul programında konuşma yapan Erdoğan gençlere ciddi açıklamalarda bulundu. Yapmış olduğu konuşmada ise Erdoğan’ Hiçbir dayağın ve garantisi olmayan kripto paralara yönelmek veya kumarhanelere yönelmek yerine blokzincir teknoloji alanlarında yer almanın daha doğru olduğunu belirtti.

Bu bağlamda ise Türkiye’nin her alanda olduğu gibi dijital dünyalar üzerinde de ciddi bir gelişme sağladığını ve bunun altında ise Ak Parti imzası bulunacağını belirtti. Bununla birlikte gençlere yönelik yapılan konuşmalar ile birlikte de kripto paranın garantisiz ve güvensiz olduğu akıllara gelmiş oldu.  Aynı zamanda ise yapmış olduğu açıklama sırasında özel sektörler tarafından ise yapılması ile birlikte fiber alt yapı konusunda olan yavaşlamaların da üzerinde durulacağını belirtti.

Erdoğan Blokzincir Hakkında Daha Fazla Açıklamalar Yaptı

Blokzincir  şeffaf bilgi paylaşımının izin verir işletmeler için iyidir ve açıklanması içerisinde gelişmiş olan bir veritabanı mekanizmasına sahip  olduğunu da belirtti. Bu bağlamda ise blokzincir ağının göz ardı edilmemesi gerektiğini de açıkladı. Buna ek olarak ise blokzincir arge çalışmalarını da hızlandırıldığını ve ciddi bir bütçe ile de bu ağı desteklediğini de açıklamalarında belirtti. Aynı zamanda yapılmış olan açıklamaların ardından ise bu ağ üzerinde bir yoğunlaşma gözlemlendi. Meydana gelen artışların devam etmesi ile bu ağın daha büyük bir kitle üzerinden de sürdürülebilir bir hale gelmesi bekleniyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!