Cyclos (CYS) Nedir, Nasıl Çalışır

Cyclos (CYS) Nedir, Nasıl Çalışır
Cyclos (CYS) Nedir, Nasıl Çalışır
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cyclos (CYS) nedir; Solana dünyasında yer alan, yatırımcılarına finansal ürünlerini minimum masrafla seri olarak değişimini sağlayan merkez üstü bir piyasa yapıcıdır. Cyclos yoğun ve zeki sermayeyi seri ve az masraflı bir şekilde Solana blok zincirine ilave edilir. Bu şekilde DeFi piyasasında sermaye sağlayanların karşısına çıkan problemleri ve fazla gaz masraflarını çözmeyi amaçlar.

Cyclos (CYS) Nasıl Çalışır?

Cyclos (CYS) projesinde sermaye sağlayan yatırımcılarına, finansal ürünleri istedikleri fiyatlardan/yoğunlaştırarak havuza ekler. Yoğun hale getirilen sermaye, katılımcılara sermayelerini paylaştırma için tam yetki verir ve pazarın sermaye ihtiyacına cevap vermesi ile CYS ödülü verir. Bu katılımcılar sermayelerinin kullanım oranına göre gerçekleşen işlemlerden kazanç sağlar. Finansal ürünün işlem gördüğü zaman ve gelecek zamandaki işlem fiyatlarına göre katılımcıların kazancı artar.

Cyclos katılımcıları fiyat aralıklarını risk isteklerine uygun olarak kendileri belirler. Daha hareketli ve küçük pariteler ile işlem yapan katılımcılar çok yüksek CYS kazancı sağlar.

Cyclos platformu Solana blok zinciri ile çalışarak sermaye katılımcılarının maksimum serilik ve minimum masrafla pazar yaratmaya imkân verir.

Cyclos (CYS) Cüzdanı Nedir?

Cyclos (CYS) nedir; Cyclos tasarısının yerel parası CYS tokenidir. Cyclos tasarlayıcıları Shardul ve Daniel adlı kişilerdir.  Cyclos cüzdanı CYS değeri saklamaz. Yatırım yapılan CYS değerlerinden faydalanmaya imkân veren genel ve özel anahtarları bulunduran yazılım.  Cyclos cüzdanı CYS miktarını görüntülemeye ve CYS miktarını blok zinciri ile öteki Cyclos cüzdanlarına aktarmaya yarar.

Bu cüzdanların harf ve rakam kombinasyonlarından oluşan kodları adres olarak kullanmaktadır. Genel anahtar CYS cüzdanlarının görünür olmasını sağlayan, yatırımcıların diğer cüzdanlardan kendi cüzdanına CYS gönderebilir. Yatırımcıların cüzdanlarında diğer yatırımcıların cüzdanlarına CYS transfer etmesini özel anahtarlar ile gerçekleştirilir. Cyclos cüzdanı blockchain dünyasına katılmayı sağlar. Online, kâğıt ve masaüstü olmak üzere üç farklı cüzdan çeşidi vardır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!