Dvision Network (DVI) Nedir?

Dvision Network (DVI) Nedir
Dvision Network (DVI) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dvision Network (DVI) nedir; Binance Smart Chain ve Ethereum temelli olarak geliştirilmiş çoklu zincir sanal gerçeklik projesidir. Meta-Space, Mate-City ve NFT Marketplace bölümleri vardır.

Yerel parası DVI tokendir ve BEP-20 ve ERC-20 kurallarına uygun geliştirilmiş bir sanal paradır. Dvision Metaverse için yarar sağlama ve yönetim tokeni olarak projenin ilerleyişini destekleme ve farklı kullanım alanları vardır.

Dvision Network (DVI) Nasıl Çalışır?

Projede üç bölüm yer alır. Bu bölümlerin çalışma şekli:

  • Meta-Space: diğer sanal gerçeklik projeleri gibi LAND isimli NFT şeklinde dijital arsalardır. Arsalar katılımcılar tarafından düzenlenebilir, farklı içerikler geliştirilebilir. İçerik limiti yoktur her türden içerik geliştirilebilir. Ticaret, oyun, oyunda faydalanmak için değişik ürünler ve içerikler geliştirilebilir. Bu içeriklerin yaratılmasında Meta-City kullanılır.
  • NFT Marketplace: projenin pazarı. Çeşitli block zincirleri ile paralel olarak çalışır. Tasarıda yer alan her ögenin burada ticareti yapılabilir. Katılımcılar özel NFT karakterlerini yaratarak Dvision World girişine ulaşır. Sonra ise Dvision dijital evrenine katılırlar. Dvision World, sanal gerçeklik evreninde bulunan her Meta-City arasında bağlantı kurar. Katılımcılar giriş lobisi ile seçtikleri LAND ve LAND almak için tercih ettikleri şehirlere ulaşırlar.

DVI Token Nasıl Kullanılır?

  • Katılımcılar Mate-City içerisinde yer alan Meta-Space/sanal arasalar geliştirilen ter türlü içerik için ödeme aracı olarak kullanılır.
  • İçeriklerden faydalanan katılımcılar için takas aracıdır.
  • DVI yatırımcılarına kazanç sağlar. LAND arsası olan katılımcılar bu arsaları reklam için kullanabilir ve şirketlerden ödemeleri DVI token ile tahsil eder.

Dvision Network (DVI) Kim Kurdu?

Dvision Network (DVI) nedir;  Dvision Network (DVI) ilerlemesine katkı veren ortaklık tarafından geliştirilmiş bir sanal gerçeklik tasarısıdır. Firma yöneticisi Jung Hyun Eom ve Sung Soo Kim, Jae Suk Hang ile geliştirilmiş bir projedir.

DVI tokeni farklı borsalarda işlem görür. Bu token yatırım yapmak isteyen kişiler kripto borsaları üzerinde yatırım işlemlerini gerçekleştirilen Dvision Network sanal gerçekliğine adım atabilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!