Enjin Coin (ENJ) Nedir?

Enjin Coin (ENJ) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Enjin Coin (ENJ) nedir; Blockchain temelli oyunlar için ürün yaratan bir Enjin firmasının sanal parasıdır ve ENJ ile ifade edilir. Enjin coin 2017 tarihinde yaratılmış piyasa arzı ise 2018 tarihinde yapılmıştır. Ethereum blockchain teknolojisine entegre olarak çalışır. İnternet siteleri ve online oyun platformlarında kullanım amacı oluşturulmuştur.

Oyun oynarken ENJ kazancı sağlanabilir ve sağlanan ENJ kazancı ile oyunda üyelik pozisyonları yükseltilebilir. Ayrıca oyunda er alan sanal nesne ve ürünler ile oyunun kendi nesneleri alımı gerçekleştirilebilir.

Enjin Coin (ENJ) nedir; en büyük destekçileri ve piyasada ilerlemesinin nedeni geniş oyuncu kitleleri olan blok zincirinde çalışan oyun platformudur. Firma bütün oyun alanlarını blockchain evrenine Enjin coin ile taşımıştır.

Enjin Coin (ENJ) Nasıl Kullanılır?

  • Çevrimiçi oyun katılımcıları oyunlarda yer alan nesne ve eşyalara ulaşmak için yüksek maliyetlere katlanırlar. Enjin ise bu durumu basit ve güvenli yapmak amacı ile blok zincir teknolojisini kullanır.
  • Oyuncular oyunda yer alan eşyalara sahip olmak için ENJ kullanabilir, oyunda sağladığı başarılar için aldığı ödülleri ENJ coine çevirebilir. Farklı oyunlardan elde ettiği ENJ coinleri oyunlar arasında aktarabilir.
  • Projeyi oluşturanlar oyunculara ENJ ödülleri dağıtarak oyuna ilgi çekmeyi ve var olan ilgiyi devam ettirmeyi hedefliyor. Bu yöntem ile piyasa yeni sürdüğü oyunların bilinmesini ve benimsenmesini sağlıyor.

Bütün bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için ENJ cüzdan sahibi olmak gerekiyor.

Enjin Coin Avantajları Nelerdir?

  • Açık bir tasarımı var.
  • Yaratıcılara, katılımcılara ve oyunculara farklı olanaklar sunar.
  • Melting özelliği bulunur. Yani belirli zaman aralıkları ile ENJ coin eritilir.
  • İlave değerler içerir.
  • Arz miktarı belirlenmiştir. Bu yüzden enflasyonist değildir.

ENJ Coin Nereden Alınır?

İşlem gördüğü kripto para borsalarından ENJ coin satın alınabilir. Binance gibi borsalarda işlem yapılabilir. Maksimum arz miktarı 1,000,000,000 ve şu an dolaşımda olan arz miktarı 1,000,000,000 ENJ coindir. Güncel piyasa değeri 5,839,382,575 TRY.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!