Ethereum Enerji Tüketimi Konusunda Girişimlerde Bulunmaya Devam Ediyor

Ethereum Enerji Tüketimi Konusunda Girişimlerde Bulunmaya Devam Ediyor
Ethereum Enerji Tüketimi Konusunda Girişimlerde Bulunmaya Devam Ediyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Enerji Tüketimi Konusunda Girişimlerde Bulunmaya Devam Ediyor; Ethereum son senelerde yapmış olduğu güncellemeler ile ilerleyen senelerde kripto para biriminin çok daha sürdürülebilir bir biçimde devam etmesi için çaba sarf etmektedir.

Kripto para birimleri kapsamında yapılan güncellemeler hem piyasada değer kazanmasını sağlarken hem de firmaların ilerleyen aşamalarda da daha sürdürülebilir şekilde varlıklarını göstermesi için fırsat oluşturmaktadır. Ethereum son senelerde yapmış olduğu güncellemelerin büyük bir kısmını enerji tasarrufu üzerinden şekillendirmiştir. Bu aşamada ilerleyen senelerde yaşanacak olan enerji krizi nedeni ile Ethereum’un değer yapısının olumsuz yönde etkilenmesinin de önüne geçilmesi için çaba sarf edilmektedir. Bu aşamada kişilerin aksaklık ile karşılaşmaması adına kripto para biriminin enerji tüketiminin neredeyse %99 oranında azaltılacağı tahmin ediliyor. Bu durumun hem kripto para biriminin geleceği için hem de genel global sistemin sürdürülebilirliği için önem arz ettiği düşünülmektedir.

Merge Dikkat Çekiyor!

Yapılacak olan bu yeni güncelleme Merge olarak tanımlanmıştır. Merge sayesinde güncellemelerin sorun yaşamadan tamamlanmasının hemen akabinde kripto para biriminin çok daha sürdürülebilir bir hal alması için fırsat verilmiştir. Ethereum özellikle ilerleyen senelerde kripto para piyasası da dahil olmak üzere birçok piyasanın enerji krizinden olumsuz yönde etkileneceğini tahmin etmektedir. Bu tahminler üzerinden gidilen tasarruf sistemi sayesinde verimliliğin büyük ölçüde artırılması için öaba sarf edilmektedir. Ethereum kapsamında yapılan enerji tüketiminin neredeyse orta ölçekli bir ülkenin harcadığı enerji ile denk olduğunu da belirtmek gerekir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!