Gala (GALA) Nedir?

Gala (GALA) Nedir
Gala (GALA) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gala (GALA) nedir; oyun idaresinin katılımcılarda olması temelinde hayat bulmuş oyun tasarısıdır. Eric Schiermeyer 2019 tarihinde geliştirmiştir. Yerel parası GALA ile simgelenen tokendir.  GALA token Ethereum ile çalışır.

Gala amacı gerçekten oynama isteği yaratan blok zinciri oyunları geliştirmektir. Blockchain ile beraber oyunculara, oyunları yönetme ve oyunda yer alan varlıkları idare etme olanağı sağlayarak oyunlarda yaratıcı düşünceyi canlandırmayı hedefler. Oyunculara NFT’ler ile oyun ilerleyişine etki eder ve yeni oyun projelerinde oy hakkına sahip olurlar.

GALA Token Özellikleri Nelerdir?

  1. GALA token ile oyuncu Gala Games evreninde nesneler alabilir. Gala oyun ağı Nodes ve Founder aktif hale getirebilir. Gala (GALA) nedir; Oyun evrenin kuvvetini yükselten GALA token oyun oynama, oyunda yer alan nesnelere sahip olma ve alışveriş olanağı veren Erc-20 token şeklinde geliştirilmiştir.
  2. GALA, katılımcılarının birbirine gönderebildiği ve tam yetki ile yönettiği bir tokendir.
  3. Gala oyun evreninde oyuncuların değişim yapmasını sağlayan ve geri verilemeyen hizmet tokeni olarak çalışır. Sadece oyun dünyasında hızlı ve güvenli bir ödeme için kullanılır.
  4. GALA internet sitesinde ve GALA uygulama cüzdanı, yalnızca hesap kullanıcısını ulaşabildiği açık kaynaklı ve anahtar güvenliği olan bir cüzdan şeklinde çalışır.
  5. Oyun sitesinden direkt olarak GALA token alımı yapılamaz. GALA’ ya günlük olarak token alma hakkı elde edenler sahip olur. Bu durumun amacı insanların daha fazla oyun oynamasıdır. Özellikleri oyun oynama, oyunu ağda paylaşma ve ağa destek olarak geliştirilmiştir. Katılımcılar GALA token fiyatını belirler.

Gala Çalışma Şekli

Gala sistemi Proof of Stake, Proof of Work ve depolama kanıtı birleşimi ile çalışır.

  • Proof of Work: madencilik faaliyetinin hash gücü ile ağa katkıda bulunur. Hash gücü noktaları, ağ ihtiyaçlarına uygulanan puanlama yöntemi ile merkez üstü bir yazılım aracılığı ile belirlenir.
  • Proof of Stake: nodeye en çok benzeyen çalışma şeklidir. Düşük seviyeli anlaşmalar ile işlem kanıtlaması yapar.
  • Depolama Kanıtı: bu oyunların gelecek için amacı Gala oyun evrenin bütünü ile merkez üstü konuma ulaştırmaktır.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!