Golem (GLM) Nedir?

Golem (GLM) Nedir
Golem (GLM) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Golem (GLM) nedir; sanal kaynak ulaşımını adil hale getirmek, katılımcılara esnek, açık kaynak platformu ile birleşmesini sağlayan bir ağ. Sansür korumalı, ulaşılabilir, açık erişimli ve güvenilir bir anlaşmadır.

Merkez üstü hesap yapma ağı ve gereklilik durumunda yedek bilgi işlem gücü paylaştırmanın yeni nesil şeklidir. Her katılımcı aynı haklara sahiptir ve hesaplama gücü alışverişinde eşittir. Karışık olan görevler ağ üzerinde bölümlere ayrılır ve efektif eşler arası ağ geliştirilir.

Golem (GLM) nedir; Golem tasarısının yerel parasıdır ve 2016 yılında GNT token adı ile çıkarılmış sonradan 2020 tarihinde GLM adını almıştır. GLM token ağ hesaplarının maliyetini karşılama ve piyasayı yönetme işlevi olan sanal para birimidir.

Golem Tasarısının Kurucuları

Andrzej Regulski, Julian Zawistowski, , Aleksandra Skrzypczak ve Piotr Janiuk tarafından 2016 yılında oluşturulmuş ve ağ 2018 tarihinde işlemlere başlatılmıştır.

Golem Nasıl Çalışır?

Ağ jetonu GLM, ERC-20 temelinde geliştirilmiştir. Golem ağına ulaşım, ağda yapılan hesaplama maliyetlerini karşılama ve sanal kaynaklarının bir süre için kullanımını alma amacı ile kullanılır.

Golem ağı yeni nesil yapısı ile proje yaratıcılarının yeni nesil projeler geliştirmesini sağlar. Katılımcılar harcamadıkları bilgi işlem boyutunu gerekli olan katılımcılarla bölüşebilir. Bu bölüşümler için GLM token kazanabilirler. GLM toplam arzı 1,000,000,000 GLM coindir ve tamamı katılımcılarda ya da kripto para borsalarındadır.

Golem Nasıl Saklanır?

Ethereum ile çalışan mobil, masaüstü ve donanım cüzdanlarında depolanır. Golem alım-satım işlemleri kripto para borsalarına hesap açılarak gerçekleştirilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!