Hack Şokunu Çok Geç Atlatan Altcoin Platformu Olumlu Gelişmeleri Bildirdi!

Hack Şokunu Çok Geç Atlatan Altcoin Platformu Olumlu Gelişmeleri Bildirdi!
Hack Şokunu Çok Geç Atlatan Altcoin Platformu Olumlu Gelişmeleri Bildirdi!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin olarak hizmet veren Paracahain’i ACALA geçirmiş olduğu olumsuz durum ardından yeni bir olumlu haber ile açıklama yaptı. Ciddi bir güvenlik açığı sorunu meydana gelen olay ile ilgili hizmeti yeniden daha güvenli bir şekilde açıldığını duyurdu. Hack olayı ardından ciddi zararlar gören Acala Altcoin üzerinden 2 ay geçmesi ile birlikte yeniden piyasaya döneceğini bildirdi. Son gelişmeler ile Twitter üzerinden kullanıcılara bildirilirken güven probleminin nasıl aşılacağı da merak konusu uyandırırdı. Acala platformu kullanıcılara bazı altcoinler ile birlikte kullanılarak basılabilen ve daha sonra ise getiri sağlamak adına stake edilebilen bir yerel merkez stabilcoin sunuyor. Hatalı bir yapılandırma ardından ciddi kayıplar söz konusu olmasına ek olarak ise 3 milyar aUSD’yi yanlış bir şekilde basılmasına yol açmıştı.

Hacklenen Acala Platformu Çağrıda Bulundu !

1,2 Milyar solar hackenen Acala bu durumun tespit edilmesinin ardından çağrıda bulunmuştu. Uzun  zamandır sessziliği korumaya devam eden bu platform yeniden piyasaya gireceğini duyurmasının ardından da ilgi odağı ve merak konusu oldu. Güven probleminin aşılabileceğini düşündürmeye başladı. Hacklenme olayının ardından hızlı bir şekilde askıya alınmış olan bu platform yeni güvenlik önemleri aldığını da bildirdi. Acala aynı zamanda kötüye kullanılmış olan bütün fonları dondurdu veya yaktı. Aynı zamanda kripto paraların 1:1 oranında desteklendiğini söyledi.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!