SEC Kripto Para Borsası Konusunda Hala Kararsız!

SEC Kripto Para Borsası Konusunda Hala Kararsız
SEC Kripto Para Borsası Konusunda Hala Kararsız
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SEC Kripto Para Borsası Konusunda Hala Kararsız; The U. S. Securities and Exchange Commission; yani SEC kripto para borsasına ilişkin detaylı analizler yapmaya devam ediyor. Bu sistemin ne derece hakkaniyetli şekilde devam ettirildiği konusunda soru işaretleri de akıllarda oluşmaya başlıyor!

Kripto para piyasasının manipülasyon altında olup olmadığı SEC tarafından incelenmektedir. Yaşanan bu manipülasyon sebebi ile yatırımcıların haklarının suiistimal edildiğine dair soruların akla gelmesi kripto para borsasının değer değişimini tamamen olumsuz yönde etkilemektedir. Yaşanan bu tür manipülasyonların arz talep dengesi üzerine kurulu olan yapının dışına çıkarak farklı kişilerin ek kazanım elde etmesine hizmet eder bir hal aldığı da iddia edilmektedir. SEC tarafından yapılan denetimlerin dahi kripto para piyasası üzerinde olumsuz bir etkisi olduğu iddia edilmektedir. Bu durumun kripto para piyasasına olan güveni azaltıcı nitelikte olduğu iddia edilse dahi denetimler konusunda geri adım atılmamaktadır.

Hydrogen Suçlanmaya Devam Ediyor!

Bu aşamada asıl suçlanan isim Michael Ross Kane olmuştur. Hydrogen firmasının CEOsu olduğu dönemde piyasayı manipüle ederek ek kazanım elde edilmesini sağlamak amacı ile girişimlerde bulunulduğu iddia edilmiştir. Hatta bu konuda gerekli olan kanıtlara ulaşılmış hangi isimlerin manipülasyon aşamasında kullanıldığına dair de bilgilere yer verilmiştir. SEC bu aşamada daha adil bir piyasa oluşturulması için büyük çaba sarf ettiklerini ve ilerleyen aşamalarda da bu şekilde manipülasyona dayanan karlar elde edilmesini engellemek için gerekli adımları atacaklarını belirtmiştir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!