Solana İle Dalga Geçildi

Solana İle Dalga Geçildi
Solana İle Dalga Geçildi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Solana İle Dalga Geçildi Cardona kurucusu olarak bilinen Charles Hoskinhos, Solana hakkında ciddi açıklamalar da bulundu aynı zamanda dalga geçti. Solana ağının yaşamış olduğu kesintiler hakkında gündeme gelirken gün içerisinde yeniden bir kesinti meydana geldi. Yaşanmış olan bu kesinti ardından ise Cardona kurucusu solana ile çok ağır şekilde dalga geçti. Geliştiriciler ise yaşanmış olan kesintiler hakkında anında açıklamada bulunarak bu kesintilerin nedenlerinin incelendiği belirtti. Bu açıklama ardından ise yeniden bir alay konusu yaratan Hoskinson Twitter üzerinden dikkat ve tepki çekti. Öyle ki  bazı kullanıcıları bu konu hakkında Hoskinsonun alay etmeyi alışkanlık haline getirdiğini yazdı.

Solana Sürekli Olarak Kesinti Mi Yaşıyor?

Solana bu konuşmaların ardından yeni bir kesinti ile de karşı karşıya kaldı. Bu konu hakkında ise sürekli olarak bir kesinti mi yaşanıyor acaba soruları akıllara geldi. Solana üzerinde meydana gelen bu kesintiler aynı zamanda blockhain işlem hacmi üzerinde de bir etkilenmeye neden oldu. Bu bağlamda yapılan açıklama Twitterdan geldi ve kısa bir süre geçici olarak işlem gerçekleştirmesi olmayacağı açıklandı. Ağ yıl içerisinde belirli dönmelerde meydana gelen kesintiler yaşaması ile birlikte ise yatırımcılar tedirginlik yaşadı. Öyle ki blockhain yapısı ve işlevlerinin sorgulanmasına neden olundu. Solana ağı üzerinde yaşanan bu kesinti neredeyse 6 saat sürdü. Bu süre ardından ise yeniden aktif bir şekilde işlenmeye başladı.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!