Uzmanlardan Solana Hakkında Yeni Bir Duyuru Geldi

Uzmanlardan Solana Hakkında Yeni Bir Duyuru Geldi
Uzmanlardan Solana Hakkında Yeni Bir Duyuru Geldi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzmanlardan Solana Hakkında Yeni Bir Duyuru Geldi; Merkezi Avusturya olan finansal teknoloji şirketi olarak hizmet veren Finder Solana hakkında ciddi bir kritik raporu paylaşımı yaptı. Bunun ile birlikte de yükseliş eğilimi yapması beklendiğini duyurdu. Aynı zamanda Sol fiyatlarında Ethereum önderliği ile birlikte bir artış olarak çift yönlü bir hareketlenme meydana gelmeye başlandı . Popüler olarak hizmet veren altcoin üzerinde ise aynı zamanda yükse bir ralli ile yüzde 10,7 oranında gibi bir artış meydana gelerek haftalık bazından en yüksek seviyesine ulaşmış oldu.

Finder panelli olarak Çarşamba günü itibari Solana üzerinde bir artış meydana geleceği belirtildi. Bu bağlamda ise ağ üzerinde meydana gelen bir endişelenme ile birlikte de bir anket yayınlaması sağlandı. Anket ardından ise panel üzerinde de yüzde 22 gibi düşük maliyetli olan bir sonuca ulaşılmış olundu. Bulgular ile birlikte Solana üzerinde uzun vadeli olan bir artış gözlemlendi.

Sol Hakkında Yeni Planlar Var Gibi

Yatırımcılar yeni anketler ile birlikte Sol satmayı ve bunun ile birlikte de bu alt coini iki katına katlamayı hedefliyor. Bu bağlamda ise uzun vadeli olarak elde tutulma hedefleniyor. Aynı zamanda ise yatırımcılarında yüzde 33 gibi bir oran ile önümüzde ki aylar içerisinde de Sol satın alınmasını düşünüyor. Bu bağlamda ise Solana üzerinden çok daha ciddi bir birikim sağlanması hedefleniyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Average: 0]
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoBurda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!